Membri

Această pagină este destinată în special membrilor bisericii.

Plan de Citire a Bibliei

Plan de parcurgere a Bibliei într-un an calendaristic, având ca scop principal creșterea spirituală a credinciosului și dezvoltarea obiceiurilor sănătoase.

Programarea Slujirilor

Calendar de programare a membrilor bisericii ce doresc să slujească Lui Dumnezeu și oamenilor, în cadrul întâlnirilor bisericii și a altor evenimente.

Arhivă

Arhiva buletinelor săptămânale. Acestea includ meditații, liste de rugăciune, și informații despre întâlnirile organizate ale Bisericii noastre.

Donații

Suntem mai mult decât recunoscători tuturor celor care aleg să susțină biserica, sau o lucrare a acesteia, din punct de vedere financiar sau material.

detalii aici

Unele pagini din această secțiune sunt restricționate membrilor bisericii. Pentru a le putea accesa, te rugăm să te autentifici folosind formularul de mai jos. Dacă întâmpini dificultăți, te rugăm să contactezi administratorul site-ului.