Confidențialitate

Despre Datele Personale și Non-Personale

În momentul navigării pe site-ul nostru, colectăm date non-personale doar cu scopul de a analiza, din punct de vedere statistic, modul în care utilizatorii acceseaza acest site. Exemple: paginile vizitate, numar total de vizitatori, timpul petrecut pe site, sursa de proveniență (social media, google, etc).

În momentul abonării la meditații, precum și în cazul în care alegeți să ne contactați (fie prin intermediul formularului de contact, fie pe facebook), vă asigurăm că datele dumneavoastră personale vor fi folosite doar în scopul solicitat. Nu vom distribui datele dumneavoastră personale cu partenerii noștri fără consimțămândul dumneavoastră (decât cu excepția cerințelor legale).

Despre Drepturile Dumneavoastră

Membralitatea bisericii implică și accesul liderilor bisericii la anumite date personale de bază cu scopul de a îmbunătăți comunicarea și unitatea în cadrul bisericii. Orice persoană are dreptul de a cere detalii despre informațiile cu caracter personal pe care le deținem, precum și de a solicita ștergerea acestor informații din baza de date.

Pentru mai multe detalii, vă rugăm să nu ezitați în a ne contacta.